picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Biuro konstrukcyjne CAD

Biuro konstrukcyjne CAD

Czy znacie dobrą firmę od wykonywania prototypów w formacie 3D? Szukam działalności podejmującej się różnych wyzwań, do długoterminowej współpracy.

NanoTECH00

Posty: 18

 
Od dawna obserwuję na Facebooku firmę http://www.nds-3d.eu. Mają dużo pomysłów dotyczących personalizacji produktów reklamowych. Super sprawa dla dopiero wchodzących na rynek biznesów. Duża gama kolorystyczna, nietypowe gabaryty. Przykładowe realizacje zachwycają. Warto odwiedzić, bo to nowa branża w kraju.

Anjinsaan

Posty: 20

 
Jak zobaczyłem, ile kosztuje licencja na dobry program do projektowania przestrzennego to schowałem głowę w piasek. Ale znalazłem rozwiązanie. Teraz współpracuję z biurem konstrukcyjnym, na zasadach outsourcingu usług. Taniej wychodzi i wiem, że prototypy i modele wykonują profesjonaliści.

PP_EQP

Posty: 14

 
Zajmuję się produkcją i sprzedażą wazonów. Stworzyłem własny pomysł, zleciłem prototyp w www.nds-3d.eu. Dostałem później „wydrukowany” wazon i teraz jest już w kategorii premium. Prawdopodobnie będzie hitem sprzedaży. To jest dopiero przyszłość współpracy. Model oczywiście plastikowy (gama ABS i PLA).

sgemino

Posty: 35

 
CAD plus drukarka 3D to dopiero opcja na dostatnie życie. Bawiłem się chwilę z projektowaniem, ale zrobienie modelu, który się dobrze wydrukuje to prawdziwa sztuka.

Lepiej zlecić wszystko biurom konstrukcyjnym.

Spirek

Posty: 16

 
Zajmuję się hobbystycznie, ale już od 10 lat modelarstwem. Ostatnio zleciłem zaprojektowanie modelu samolotu na podstawie moich materiałów firmie www.nds-3d.eu. Naprawdę dobra robota.

Teraz powoli już kompletuję materiały i będę kleił z ich technicznych rysunków.

Jasiu560

Posty: 28

 
Mówi się, że druk 3D odmieni świat i każdy będzie mógł sobie wykonać dowolny sprzęt domowy. Już teraz na Allegro kupiłem niedawno breloczki i kilka gadżetów reklamowych mojego pomysłu :) Niestety mało solidnych biur projektowych jeszcze działa :(

Goguśśśś2

Posty: 20

 
Jeżeli chcesz poznać branżę od fundamentów proponuję Ci wybranie się na kurs do biura projektowego. Nauczą się podstaw mechaniki, fizyki, rysunku technicznego. Nawet przed studiami inżynierskimi taki kontakt się przydaje.

Gurugum

Posty: 21

 
Mieliśmy w firmie inżyniera, który projektował w CAD, ale zawsze były później jakieś problemy zgłaszane przez wykonawców (branża motoryzacyjna). Dopiero, jak zleciliśmy to samo w biurze konstrukcyjnym http://www.nds-3d.eu dostaliśmy solidnie wykonaną robotę, za niższą cenę niż wynosi zatrudnienie pracownika. Do tego prototyp plastikowy w metodzie FDM. Już dwa lata podsyłamy im nowe rzeczy i jeszcze nie było kłopotu.

norBoro

Posty: 26

 
Zamówiłem sobie do iPhone pokrowiec zaprojektowany i wykonany w technologii druku 3D. To niesamowite, jaka potęga w tym drzemie.

adam_rudas

Posty: 17