picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

gdzie kupić naturalne kosmetyki

gdzie kupić naturalne kosmetyki

Korzystacie bardziej z polskich, czy zagranicznych marek kosmetyków naturalnych i czy jest pomiędzy nimi jakaś specjalna różnica jakościowa, cenowa? Podzielcie się doświadczeniami.

Niciuśś98

Posty: 1

 
Terapia naturalna premium od czasu do czasu się przydaje. Kosmetyki trzeba czasami zmienić, żeby skóry do konkretnych składników nie przyzwyczajać za bardzo, tylko różnicować.

cinto

Posty: 12

 
O wygląd warto powalczyć, przecież w takim świecie żyjemy, że bez dobrego wyglądu nikt Cię poważnie nie traktuje.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Też używam tych kosmetyków i mogę potwierdzić wszystko, o czym koleżanka wspomniała. O tyle dobrze, że na Allegro wszystko jest praktycznie, albo w popularnych drogeriach. Jak masz jakieś karty rabatowe, czy punkty to tym lepiej wyjdzie cenowo.

Kasia1212

Posty: 21

 
Wykorzystuję krem pod oczy i na powieki z kwasem hialuronowym od marki Naturikke. Można trafić na Allegro za niecałe 30 złotych, a krem rewelacyjny. W ich sklepie można jeszcze kremy połączyć z maseczkami dla wzmocnienia działania odżywczego dla skóry mieszanej, suchej. Kosmetyki dość uniwersalne, więc nie trzeba się martwić alergiami, czy innymi problemami.

ciopix

Posty: 11

 
Staram się regularnie nakładać kosmetyki na dzień i na noc. Wcześniej tylko sporadycznie nakładałam, robiłam maseczki raz na jakiś czas, ale widzę, że jest różnica przy regularnym stosowaniu konkretnych preparatów.

daga56

Posty: 10

 
Stworzyłam sobie domowe SPA. Kosmetyki naturalne połączyłam z aromaterapią i masażami. Fajna sprawa od czasu do czasu, jak masz nieco więcej miejsca.

Jasio234

Posty: 2

 
Marka bardzo ok, podobno powiązana z Krystyną Jandą, może jakaś dziewczyna potwierdzi :)

090913123

Posty: 3