picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

dobre oświetlenie led

dobre oświetlenie led

W sklepach jak patrzę na rzeczy z LED to tanio nie jest:P Może znacie jakiś tańszych dostawców w internetach? ;)) Byłbym wdzięczny za link.

Haze89

Posty: 21

 
Znajomy mi przywiózł ostatnio żarówki energooszczędne z Niemiec i ponoć są lepsze niż te co można w Polsce dostać. Pewnie jak wszystko. Czekolada z Niemiec też inaczej smakuje niż ta Polska, mimo że firma ta sama ;>>

irecki67

Posty: 20

 
Na ten moment nie mam żadnej taniej hurtowni na oku. Ale popytam, może się czegoś dowiem, bo mój znajomy handluje takimi rzeczami, więc może mi się uda jakieś info wyciągnąć od niego;) Narka!

LKC00

Posty: 18

 
Hejo...Poszukaj w sieci, jest trochę sklepów stricte oświetleniowych, w takich najlepiej się rozejrzeć. Ewentualnie może gdzieś w okolicy znajdziesz stacjonarny, to nawet lepiej, bo można się skonsultować ze sprzedawcą odnośnie konkretnych typów żarówek.

raptofil

Posty: 20

 
Akurat kupowałem kilka dni temu żarówki do domu :) Dobra rzecz, ekologiczna itd. Sklep polecił mi kumpel, bo on to już od dawna ma w domu ledy wszędzie wstawione. Firma się nazywa Premium Lux, mają swój sklep w necie -www.premiumlux.pl. Wysyłają od zaraz, kontakt ogólnie bardzo pozytywny.

Umberek2

Posty: 16

 
Kiedyś sprzedawałem takie systemy, ale to jeszcze były czasy, gdy w ogóle tego typu technologia raczkowała nad Wisłą. Teraz już można spokojnie kupić porządne ledy za w miarę rozsądne pieniądze. Nie jest to jakiś problem.

Wojciech24

Posty: 19

 
Z tych hurtowni w okolicy, które znam to najlepsze wrażenie robi firma Premium Lux. Można kupować online, przez www.premiumlux.pl albo do nich podjechać na Bartycką. Obsługa sympatyczna, przejrzyste warunki. Polecam ;>

Dydusek

Posty: 25

 
Nie mam głowy do takich rzeczy. Żarówki kupuję raz na ruski rok, więc w ogóle nie ogarniam co teraz się opłaca kupić, gdzie i w ogóle o co chodzi z tym całym LED ;))

PP_EQP

Posty: 14

 
Hej! Jak sobie sprawdzałem ostatnio hurtownie, to dość tanie i dobre produkty mają w Premium Lux. Oni prowadzą swój serwis- www.premiumlux.pl. Tutaj można zamawiać. Co do konkretów to w ofercie są żarówki, ale też mnóstwo pozostałego asortymentu – sterowniki rgp, ściemniacze, oprawy..można się zaopatrzyć kompleksowo.

irecki67

Posty: 19

 
Ja LEDy polecam, faktycznie mniej ciągną prądu, a do tego są wygodniejsze w zwykłym użytku...nie nagrzewają się jak dzikie, tak jak te zwykłe żarówy, co trudno odkręcić jak są gorące. Co do sklepu to ja sporo rzeczy do swojego domu zamówiłem przez serwis www.premiumlux.pl. To hurtownia, ale sprzedają też detalicznie. Pozdro!

Anjinsaan

Posty: 20