picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

szkoła lotnicza, gdzie polecicie ?

szkoła lotnicza, gdzie polecicie ?

Czy zdobycie licencji pilota rekreacyjnego jest uciążliwe? Interesuje mnie od dawna ten temat i nie wiem czy dalej marzyć czy dać sobie z tym spokój?

Miner67

Posty: 3

 
Zapisałem się do szkoły pilotów https://szkolapilotazu.pl i jestem niezwykle zadowolony. Mają instruktorów, którzy faktycznie potrafią nauczyć. Weselę się, iż tutaj jestem i mam nadzieje, iż zdam egzamin państwowym.

CHatka-eKo

Posty: 6

 
Mnie wystarczy latanie na wakacje i już mam dość. Nie wyobrażam sobie, iż miałbym robić to sam. Wolę jednakże polegać na innym, bo wiem, iż mają doświadczenie i mniej się przy tym boje. Latanie na własną rękę to nie dla mnie.

sgemino

Posty: 3

 
Byłem w takiej szkole lotniczej, natomiast nie dałem rady. Myślałem, iż będzie to łatwiejsze obowiązek do wykonania, a okazało się zbyt uciążliwe. Teorii dużo. To jest kilka przedmiotów, jakie trzeba znać doskonale. Latania jest połowę tego, co teorii. Pozostaje mi tylko jazda samolotem i loty samolotem z innymi pilotami.

Dosti

Posty: 22

 
Kocham latanie, ale na razie jest to poza moim zasięgiem. Może za kilka lat jak wygram na loterii to moje szanse wzrosną. Teraz pozostają mi tylko loty na wakacje. Interesowałem się tym i widziałem, że same koszty kursu są wysokie. Zakup samolotu to już w ogóle poza moim zasięgiem.

Yuri20

Posty: 3

 
Nie każdy lubi latać, natomiast podobno jak się steruje samolotem na własną rękę to jest w przeciwnym wypadku . Tak samo nie każdy lubi, jeśli ktoś siedzi za kierownicą. Tutaj podobno działa to w taki sam sposób, natomiast nie mogę tego potwierdzić, bo nie latałem.

labuh

Posty: 3

 
Teoretycznie każdy może być pilotem, natomiast żeby startować do kursy trzeba przynieść orzeczenie lotniczo-lekarskie. Nie każdy takie dostanie, dlatego zanim ktoś zacznie sobie marzyc o pilotowaniu samolotów to należałoby byłoby sprawdzić czy mamy jakiekolwiek możliwości zdrowotne.

Nikuś23

Posty: 2

 
Z tego, co wiem, że licencja turystyczna to dużo godzin. Sama teoria to sto godzin, a do tego dochodzi praktyka czterdzieści pięć godzin. Jest tego dużo, ale mówimy tutaj o licencji pilota, czyli czymś naprawdę bardzo poważnym. Byle kogoś tam nie wsadzą za stery, dlatego trzeba pokazać, że się do tego nadajemy.

Klara323

Posty: 4

 
Z tego, co wiem, iż licencja turystyczna to mnóstwo godzin. Sama teoria to sto godzin, a do tego dochodzi praktyka czterdzieści pięć godzin. Jest tego mnóstwo, lecz mówimy tutaj o licencji pilota, czyli czymś faktycznie niesłychanie poważnym. Byle kogoś tam nie wsadzą za stery, wobec tego trzeba pokazać, iż się do tego nadajemy.

namok

Posty: 4